A24.com.tr » teknoloji » Galaxy S7'lere Nougat müjdesi!

Galaxy S7'lere Nougat müjdesi!

Galaxy S7'lere Nougat müjdesi!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S7'ler için daha önceden duyurduğu Android 7.1.1 Nougat güncellemesinin bu hafta geleceğini açıklayarak müjdeyi verdi.

 Samsung'tan yapılan son açıklamaya göre Android 7.1.1 Nougat güncellemesi bu hafta içerisinde S7'lerle buluışacak.

Samsung, geçen ay Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge cihazlaı için Android 7.0 Nougat güncellemesinin testlerine başladığını sizlerle paylaşmıştık. Kayıt yaptıran S7 ve S7 edge kullanıcılarına Android 7.1.1 Nougat Beta sürümlerini kullanıcılarına sunan Samsung, bugün güncellemenin sonunda yeni sürümünün ne zaman yayınlanacağını açıkladı.

Samsung'un yapmış olduğu açıklamalarına göre; Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi 2017'nin Ocak ayında resmi olarak yayınlanacağını duyurdu. Samsung'un Android 7.0 Nougat güncellemesini test etmesinin ardından Galaxy S7'yi direkt olarak Android 7.1.1 Nougat'a güncellemesini sunması firmanın güncelleme dağıtımı prestiji açısından çok başarılı bir hamle olacaktır.

Son alınan bilgilere göre Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi bu hafta içerisinde yayınlanacak. Resmi güncelleme kademeli olarak dağıtılacağı için, güncellemenin Türkiye'ye ne zaman geleceği hakkında bilgi verilmemiş.

YORUMLAR
  Photoshop yapmak isterken karizmayı çizdiren ünlüler
Photoshop yapmak isterken karizmayı çizdiren ünlüler