A24.com.tr » teknoloji » FIFA 19 demosu çıktı mı? Fifa 2019 demo nereden nasıl indirilir? Hangi takımlar yer alacak?

FIFA 19 demosu çıktı mı? Fifa 2019 demo nereden nasıl indirilir? Hangi takımlar yer alacak?

FIFA 19 demosu çıktı mı? Fifa 2019 demo nereden nasıl indirilir? Hangi takımlar yer alacak?

Fifa 2019'un demosu yayınlandı mı? FIFA 19 demosu nereden ve nasıl indirilir? İşte merak edilen bütün detaylar...

FIFA 19 demosu 13 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak.

Dünyanın en büyük 10 kulübü arasından seçim yaparak; güncellenmiş görseller, yayın paketi ve spiker ile Şampiyonlar Ligi maçılarında takımınıza liderlik edeceksiniz.

FIFA 19 yayınlandığında daha gerçekçi görsellerinin yanı sıra, son oynanış yeniliklerini de deneyebileceksiniz: Zamanlanmış Sonlandırma, Aktif Temas Sistemi, Zamanlamalı Bitiricilik, Dinamik Taktikler ve 50/50 Mücadeleler. Şampiyonlar moduyla Alex Hunter ve arkadaşlarının macerasına ilk bakış sunacak. Yolculuk modunun favori özellikleri, karakter özelleştirmeleri, diyalog seçenekleri ve daha fazlası ile geri dönüyor. MLS ve Avrupa’ya dönüş yolculuğunun ardından Alex Hunter dünyanın en ünlü kulüplerinden biri olan Real Madrid‘e giderken, Luka Modric, Gareth Bale ve diğer yıldızlarla buluşacak.

İşte FIFA 19 demoda yer alacak kulüpler

Manchester City

Manchester United

PSG

Bayern Munich

Borussia Dortmund

Spurs

Juventus

Real Madrid

Atletico Madrid

Roma

FIFA 19 yayınlandığında daha gerçekçi görsellerinin yanı sıra, son oynanış yeniliklerini de deneyebileceksiniz: Zamanlanmış Sonlandırma, Aktif Temas Sistemi, Zamanlamalı Bitiricilik, Dinamik Taktikler ve 50/50 Mücadeleler.

YOLCULUK: ŞAMPİYONLAR

Şampiyonlar moduyla Alex Hunter ve arkadaşlarının macerasına ilk bakış sunacak. Yolculuk modunun favori özellikleri, karakter özelleştirmeleri, diyalog seçenekleri ve daha fazlası ile geri dönüyor. MLS ve Avrupa’ya dönüş yolculuğunun ardından Alex Hunter dünyanın en ünlü kulüplerinden biri olan Real Madrid‘e giderken, Luka Modric, Gareth Bale ve diğer yıldızlarla buluşacak.

Ayrıca Manchester City’den Kevin De Bruyne, Juventus’tan Paulo Dybala ve PSG’den Neymar Jr. dahil olmak üzere dünyanın en büyük futbolcularıyla etkileşime girecek. Seride ilk kez, hikayedeki oynanabilir tek karakter Alex olmayacak. Ayrıca Alex’in üvey kız kardeşi Kim ve en iyi arkadaşı Danny Williams’ı da oynayabileceksiniz. Her üç oyuncu da kariyerlerinin en önemli anlarına ulaşmak üzere ve FIFA 19 demosunda hikayenin son bölümüne göz atabileceksiniz. FIFA 19, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için 28 Eylül 2018’de yayınlanacak.

YORUMLAR
  Vatanım Sensin dizisinin 43. bölümünde Azize ailesine kavuşuyor!
Vatanım Sensin dizisinin 43. bölümünde Azize ailesine kavuşuyor!