A24.com.tr » teknoloji » Efsane Atari geri dönüyor

Efsane Atari geri dönüyor

Efsane Atari geri dönüyor

90'lı yılların efsane oyun konsolu Atari, 2017 modeliyle geri dönüyor. Eski ve yeni oyunlarını harmanlayarak yeni bir konsept oluşturan Atari, hakkında detaylı bilgi haberin devamında...

İlk başta çoğu kişi tarafından alaycı bir paylaşım olarak görülen oyun konsolunun gerçek olduğunu açıklayan Atari, şirketin yeni bir oyun konsolu hazırlığı içinde olduğunu belirtti. Yeni konsolun oyun içeriği açısından Nintendo’nun NES ve SNES Classic Mini retro konsollarına benzeyeceğini belirten Atari, konsolun bununla birlikte yeni içeriklere de destek vereceğini ifade etti.

Konsolun Atari’nin eski ve yeni müşterilerine hitap edeceğini söyleyen Atari, amaçlarının yeni bir şey yaratmak ve miraslarına sadık kalmak olduğunu dile getirdi. Klasik ahşap malzemesinden esinlenilerek geliştirilen yeni Ataribox’da SD kart, HDMI, dört adet USB ve Ethernet bağlantısı bulunuyor. Yeni Ataribox’ın özellikleri, oyunları, fiyatlandırma politikası ve zaman piyasaya sürüleceğiyle ilgili bilgi paylaşmayan Atari, Atari topluluğundaki geri bildirimleri dinleyerek yeni oyun konsolunun geliştirileceğini söyledi. Yeni Ataribox hakkında detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın. 

atari, 2017, ,
YORUMLAR
  En komik whatsapp konuşmaları
En komik whatsapp konuşmaları