A24.com.tr » ajanda » Edho son bölüm izle | Edho 151 bölüm izle | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. bölüm izle atv

Edho son bölüm izle | Edho 151 bölüm izle | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. bölüm izle atv

Edho son bölüm izle | Edho 151 bölüm izle | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. bölüm izle atv

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Aralık'ta 151. bölümüyle ekrana geldi. EDHO 151 bölümü izlemek isteyenler son bölümü haberimizdeki bağlantıda bulabilir.

Edho 151 bölüm izle | ATV ekranlarında salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 10 Aralık 2019 tarihinde 151. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı ve büyük ilgi gördü. Dizinin takipçileri son bölüm gelişmeleri, yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Ayrıca Edho son bölüm izlemek isteyenler dizinin tamamını haberimizde bulabilir...

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan'ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır'ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır bile... Alparslan ve Hızır Ali'nin de gözünden kaçmayan detaylar Hızır'ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Hastanede yatan Tefo'nun uyandıktan sonra anlattıkları, hainin kim olduğuyla ilgili herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacaktır. Tufan'ın ihanetine inanmakta güçlük çeken masa üyeleri de çok geçmeden yeni düşmanlarıyla ilgili verilecek kararı onaylayacaktır. Akıbetinin ne olacağını çok iyi bilen Tufan'ın, oğlu Kemal'i de yanına alarak kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Bir kez daha dostum dediği kişi tarafından sırtından vurulan Hızır, verilen kararı uygulamak için Tufan'dan hızlı davranacaktır.

EDHO 152. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EDHO 151. BÖLÜM İZLE (TIKLAYINIZ)

YORUMLAR
  Kış yorgunluğundan korunmanın 13 yolu
Kış yorgunluğundan korunmanın 13 yolu