A24.com.tr » medya » Diriliş Ertuğrul 73.bölüm fragmanı yeni son dizi

Diriliş Ertuğrul 73.bölüm fragmanı yeni son dizi

Diriliş Ertuğrul 73.bölüm fragmanı yeni son dizi

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde herkes ekrana kilitlendi. Diriliş Ertuğrul'da iki oba karşı karşıya geliyor. Ertuğrul nasıl bir hamle yapacak merak konusu

 Ekranların en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle yine herkesi ekrana kilitledi. Ertuğrul'un evlilik teklifini reddetmesi üzerine iki obanın arası iyice açıldı. Yeni bölümde neler olacak merak konusu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 73. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU

Oba beyinin her türlü zorluğa rağmen babası Süleyman Şah'tan aldığı gücü bir türlü daha da ateşlendirmesi, ortalığı kasıp kavuracak.

OYUN YENİDEN KURULDU

Geçen bölümde, sinsi planlarına ara vermeden devam eden Ural son olarak Karakoncolos’u kullanarak Ertuğrul Bey’in altın madenine baskın yapmıştır. Baskın gerçekleşmiş fakat Ertuğrul son anda yetişerek Haçaturyan’ı kurtarmıştır. Şimdi bütün deliller Ural’ı işaret etmekte iken Ertuğrul Bey’in tutumun ne olacağı merak beklenmektedir.

Hanlı Pazar Ertuğrul Bey tarafından fethedilmiş, pazarın ticareti Müslümanca bir anlayışla yürütülmeye başlamış fakat etraftaki şer ocakları bu durumdan memnun değildir. Bu kişiler sinsi planlarla Ertuğrul Bey’in kurduğu bu yapıyı yıkmak için neler yapacaktır? Bölgedeki eşkıyaların hamlelerini bir bir bertaraf eden Ertuğrul, Karacahisar kalesinden gelen beklenmedik habere karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır? Sultan Alaattin’in civarda sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey içine düştüğü zor durumlarda nasıl bir strateji uygulayacağı merakla beklenmektedir.

Aşkın Dönüşümü

Ertuğrul’un evlilik teklifini reddetmesiyle onuru kırılan Aslıhan’ın aşkı bir anda kine dönüşecektir. Onun bu halini fark eden Çolpan bu fırsattan nasıl istifade edecektir ve iki oba kadınlarının çalıştığı kilimhanede işler nasıl devam edecektir?

 

,
YORUMLAR
  Ünlü isimlerin Sosyal medyada 2017 yılına damga vuran yaz paylaşımları
Ünlü isimlerin Sosyal medyada 2017 yılına damga vuran yaz paylaşımları