A24.com.tr » medya » Çukur 42.bölüm fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak

Çukur 42.bölüm fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak

Çukur 42.bölüm fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur için 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak, 41.bölüm tam parça full izle özet izle.

Dizinin yeni bölümü 12 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00'da seyirci karşısına çıkacak.

Peki Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrolünde olduğu dizinin yeni bölümünde neler olacak ve yaşanacak? İşte Çukur 2.sezon 9.bölüm fragmanı ve özeti. 2.sezon 9.bölüm'de (42.bölüm) neler olacak ve yaşanacak, son bölüm tam parça full izle özet izle.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aliço’nun yardımıyla Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzular’a karşı yeni planlar yapacaktır. Selim’in yıllardır merak ettiği soru, İdris’i geçmişe götürecektir. Baba-oğul arasındaki yüzleşmede İdris, Meliha ile ilgili itiraflarda bulunacak. İkilinin karşı karşıya geleceği an ise merakla beklenecek. Celasun, Ayşe ve Karaca, her yerde Akşın’ı ararken; başına açılan dertler Celasun’u köşeye sıkıştıracak. Sena, Karaca’nın yardım isteğini ve Akşın’la ilgili durumları Yamaç’la paylaşacak. Cumali yine Yamaç’ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan giderken Celasun’un kendini içinde bulacağı oyun, Koçovalılar ve Karakuzular arasındaki mücadeleyi etkileyecek.

 

YORUMLAR
  Ünlü sunucular kimlerle akraba?
Ünlü sunucular kimlerle akraba?