A24.com.tr » yaşam » Cübbeli Ahmet'ten uçak kazası için açıklama

Cübbeli Ahmet'ten uçak kazası için açıklama

Cübbeli Ahmet'ten uçak kazası için açıklama

Başaran Holding'a ait özet uçağın Tahran yakınlarında düşmesinin ardından sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara Cübbeli Ahmet'ten tepki geldi.

Mina Başaran ve 7 arkadaşıyla birlikte 3 mürettebatın hayatını kaybettiği uçak kazasına ilişkin sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Mahmut Ünlü'den tepki geldi.

ÇİRKİN YORUMLAR CÜBBELİ'Yİ DE RAHATSIZ ETTİ

Korkunç kaza sosyal medyada büyük yankı uyandırmış hayatını kaybedenler hakkında korkunç ifadeler kullanılmıştı. Kazada hayatını kaybedenler hakkında yapılan yorumlar Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü de rahatsız etti.

"YAPILAN YORUMLARI ŞİDDETLE KINIYORUM"

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kötü niyetli yapılan yorumlara tepki gösteren Cübbeli Hoca "Sosyal medyada bu yavrularımızın zenginlikleriyle, giyim kuşamlarıyla ve özel hayatlarıyla ilgili 'Allah bunlara rahmet etmesin' demeye varacak kadar ileri giden yorumları da şiddetle kınıyor, bunların dinen, ahlaken ve vicdanen kabul edilebilir bir tarz olmadığını ifade ediyorum" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR
  • Bu içeriğe 3 yorum yapıldı.
  • ... 10 gün önce

    Arkadaş tamam anladık Allah rahmet etsin ölen bayanlara ...lakin en büyük alçaklık yaşadığımız şu savaş sürecinde afrinde veya başka yerde şehit olan bir vatan evladı bu bayanlar kadar neden haber olmuyorda bu kaza günlerdir gündemde tutuluyor ...o şehit analarına ailelerine saygısızlık değilmi bu haberi ısıstıp ısıtıp yayınlamak ????

  • Yılmaz çelik 11 gün önce

    İsa Tanrı'mı gibi misyonerlik çalışmalarını kimse görmüyormu bir takım Yobazlar neyin peşindeler. İMDAT LÜTFEN İMDAT

  • Enver koyu manisa 11 gün önce

    Allah rahmet eylesin mekanınız cennet olur işallah

  Ünlülerin bikinili gözükme savaşı!
Ünlülerin bikinili gözükme savaşı!