A24.com.tr » yaşam » Buse Narcı kimdir kaç yaşında ve nereli

Buse Narcı kimdir kaç yaşında ve nereli

Buse Narcı kimdir kaç yaşında ve nereli

Magazin dünyasında ismini sıkça duyduğumuz Buse Narcı merak konusu oldu. Peki Buse Narcı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Buse Narcı'nın kim olduğu merak ediliyor. Tiyatro eğitimi alan Buse Narcı dizilerde ve filmlerde boy göstermiştir.

Buse Narcı Kimdir?

Fethiye'de dünyaya gelen Buse Narcı, 1993 yılında doğdu. Tevfik Hiçyılmaz'dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini Ammar 2: Cin İstilası filmi ile yaşayan Buse Narcı daha sonra 4N1K filminde rol almıştır. İlk dizi deneyimini ise Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan; kadrosunda Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisinde Selin Kuzu karakterini canlandırmıştır.

Show Tv'de yayınlanan "Bugün Ne Giysem" yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

YORUMLAR
  Türkiye'de 2018 yılbaşı kutlaması manzaraları
Türkiye'de 2018 yılbaşı kutlaması manzaraları