A24.com.tr » yaşam » Babasını 6 yerinden bıçakladı

Babasını 6 yerinden bıçakladı

Babasını 6 yerinden bıçakladı

Aydın'ın Efeler ilçesinde yaşayan Fırat K. (20), tartıştığı babası Murat Coşar K.'yi (45) bıçakla 6 yerinden yaraladı. Otomobilinde yaralı bulunan baba hastanede tedaviye alınırken, oğlu polise teslim

 Olay, saat 01.30 sıralarında, Girne Mahallesi'nde meydana geldi. S.S. 182 Sayılı Koçarlı Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü ve Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Başkan Yardımcısı Murat Coşar K., oğlu Fırat K. ile tartıştı.

6 YERİNDEN BIÇAKLADI

Tartışmanın büyümesi üzerine Fırat K., babasını 6 yerinden bıçaklayıp, kaçtı. Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine mahalleye polis ve sağlık ekipleri, sevk edildi. Otomobilde kanlar içerisinde bulunan Murat Coşar K., ambulansla Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ameliyata alınan Murat Coşar K.'nin hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Fırat K. ise bir süre sonra İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerine teslim oldu. Fırat K.'nin babasını ailevi nedenlerden bıçakladığını söylediği öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR
  • Bu içeriğe 1 yorum yapıldı.
  • FIRTINA 2019-01-13 09:22:30

    Değerli gençler lütfen sinirlendiğimiz zaman acele karar vermeyelim. Karşımızdaki kişi en yakınımızda olsa. Herkesin yaptığı hatanın cezasını çekeceği bir ilahi mahkeme var bu dünyadaki mahkemelerden kurtulsa o mahkemeden kurtulamaz. İnsanın kontrolünü yitirdiği, sağlıklı karar veremediği an çok sinirlendiği andır. İşte bu an Şeytan denen, bizim gözümüzle göremediğjmiz, insanın düşmanı olan o varlık elektrik akımı, esen rüzgar, şu anda ençok kullanılan uydudan televizyon, telefon gibi cihazlara ses ve görüntü sağlayan elektronik sinyal gibi kalbimize sinyal benzeri kötü fiileri yapmamızı empoze eder. TAMAM, HER SİNİRLENEN BABA ANNE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SİLAHI VEYA BIÇAĞI ALIR HUCUM EDERSE, VEYA AYNI ŞEYLERİ ÇOCUKLAR YAPARSA KAN GÖVDEYİ GÖTÜRÜR. Eğer karşılıklı bir anlaşmazlık varsa gidersin savcıya, polise, jandarmaya rahatsızlık duyduğun durumu anlatırsın onlar bu meseleleri çözüme kavuşturmak için varlar. SAKİN O

  Instagram en popüler kentleri açıkladı (Listede Türkiye'den de bir şehir var)
Instagram en popüler kentleri açıkladı (Listede Türkiye'den de bir şehir var)