A24.com.tr » medya » Avengers Endgame ne zaman izle-nebilecek

Avengers Endgame ne zaman izle-nebilecek

Avengers Endgame ne zaman izle-nebilecek

Aksiyon ve fantastik film meraklılarının heyecanla beklediği Avengers: Endgame filminin Türkiye'de ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. Peki Avengers Endgame ne zaman?

Avengers Endgame ne zaman vizyona girecek? Avengers Endgame Türkiye'ye ne zaman gelecek? Avengers Endgame fragmanı izle...

AVENGERS ENDGAME ÖZETİ

"Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.

Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır.

Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

AVENGERS ENDGAME BİLET AL (TIKLAYINIZ)

AVENGERS ENDGAME NE ZAMAN?

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği Avenger Endgame, Türkiye'de 25 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek. Dizi 182 dakika uzunluğunda.

YORUMLAR
  Perseid Meteor Yağmuru izleyenleri büyüledi...
Perseid Meteor Yağmuru izleyenleri büyüledi...