A24.com.tr » magazin » Athena Gökhan emlak zengini çıktı

Athena Gökhan emlak zengini çıktı

Athena Gökhan emlak zengini çıktı

O Ses Türkiye ile hayran kitlesini katlayan Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz'un yatırım tercihinin emlak olduğu ortaya çıktı. "Athena Gökhan" sahneden kazandığını ev, arsa ve plakaya yatırıyor.

Sempatik sanatçı Gökhan Özoğuz, televizyondan ve sahneden elde ettiği geliri ev ve arsa gibi taşınmaz yatırımlara harcıyor.

EMLAK YATIRIMI ÇOK SAYIDA ÜNLÜNÜN TERCİHİ

HT Magazin'in haberine göre kimi arsa, kimi ev, kimi borsa, kimi taksi plakası, kimi restorana yatırıyor. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da birçok meslektaşı gibi tam bir emlak yatırımcısı çıktı.

EMLAK ONUN İŞİ

Beylerbeyi'nde ve Balat'ta ikişer evi olan sanatçı, son olarak Beykoz Konakları'ndan bir villa aldı. Bağlı olduğu Cerrahi tarikatına yakın olmak için Karagümrük'te aldığı üç katlı evi restore ettiren Özoğuz'un, kardeşi Hakan'la ortak Caddebostan'da aldığı bir dairesi daha mevcut. Bu yedi evin dışında Kaz Dağları'nda bir arsa satın alan sanatçının iki adet de cipi bulunuyor.

ALBÜMLER BÜYÜK TİTİZLİKLE HAZIRLANIYOR

Albümlerinin kayıtlarına oldukça titizlenen Gökhan Özoğuz, stüdyo kayıtlarını yurtdışındaki pahalı tesislerde yapmayı tercih ediyor.

SAHNEDEN VE TELEVİZYONDAN KAZANIYOR

Gökhan Özoğuz, grubuyla konserden konsere koşmasının yanı sıra uzun zamandır televizyonda jüri üyeliği yaptığı programdan ciddi bir gelir elde ediyor. 

YORUMLAR
  Yeşilçam klasikleri ve dizi setlerinden hiç görmediğimiz kareler...
Yeşilçam klasikleri ve dizi setlerinden hiç görmediğimiz kareler...