A24.com.tr » yaşam » 'Apaçi' lakaplı damat adayı hırsız çıktı

'Apaçi' lakaplı damat adayı hırsız çıktı

'Apaçi' lakaplı damat adayı hırsız çıktı

İstanbul Başakşehir'de bir kadının cep telefonunu çalarak kaçan şahsın yakalandıktan sonra bir dönem evlenme programlarında 'Apaçi' lakaplı damat adayı olarak boy gösterdiği ortaya çıktı.

İddiaya göre olay dün öğle saatlerinde Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde meydana gelen olay şöyle gerçekleşti; kaldırımda yürüyen B.H.B isimli kadının elindeki cep telefonu, arkasından yaklaşan bir kişi tarafından kapkaç yöntemiyle çalındı.

B.H.B, olayın ardından polise başvurarak olay ile ilgili şikayette bulundu. İhbar üzerine olayla ilgili çalışma başlatan Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kapkaçın meydana geldiği bulvardaki güvenlik kamera kayıtlarından zanlının eşkali ve kimliğini belirledi. Şüphelinin Bağcılar Yüzyıl Mahallesi'nde ikamet eden 25 yaşındaki Mustafa.B. olduğunu tespit eden güvenlik güçleri, belirlenen adrese düzenlediği baskında şüpheliyi yakaladı.

Şüphelinin saklandığı evde yapılan aramada kapkaçla elde edilen cep telefonu ele geçirildi. Mustafa.B.'nin, Türkiye’nin gündemini meşgul eden evlilik programlarındaki “damat” adaylarından biri çıktı. Bir televizyon kanalında yayınlanan programa damat adayı olarak katılan Mustafa.B.’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor. 

Çevredeki güvenlik kamera görüntüleri incelenince o şüphelinin kimliği tespit edildi. Polisin kimliğini tespit ettiği şüphelinin 25 yaşındaki Mustafa B. olduğu öğrenildi. Şüphelinin daha önce özel bir kanalda yayınlanan bir evlilik programına katıldığı öğrenildi. “Bir an önce evlenmem lazım” sözleriyle gündeme gelen Mustafa B., Bağcılar’daki evinde gözaltına alındı. Yaşanan şüpheli Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

YORUMLAR
  Dünyanın en fazla ücretini kazanan oyuncular belli oldu...
Dünyanın en fazla ücretini kazanan oyuncular belli oldu...