A24.com.tr » eğitim » ALES/3 sınav giriş yerleri açıklandı giriş belgesi sorgulama yazdır çıktı al

ALES/3 sınav giriş yerleri açıklandı giriş belgesi sorgulama yazdır çıktı al

ALES/3 sınav giriş yerleri açıklandı giriş belgesi sorgulama yazdır çıktı al

18 Kasım'da gerçekleştirilecek olan ALES/3 sınavı için giriş yerleri açıklandı. Peki giriş belgesi nereden sorgulanır, sınava giriş belgesini getirmek zorunlu mu, giriş yeri sorgula çıktı al yazdır.

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2018-ALES/3) için giriş yerleri açıklandı. Peki giriş belgesi nereden sorgulanır, sınava giriş belgesini getirmek zorunlu mu, sınava giriş belgesi getirmek gerekiyor mu, giriş yeri sorgula çıktı al yazdır.

18 Kasım 2018 tarihinde uygulanacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2018-ALES/3) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 08 Kasım 2018 tarihinde saat 16.15’ten itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

18 Kasım 2018 tarihinde uygulanacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2018-ALES/3) için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Adaylar, fotoğrafsız nüfus cüzdanı ile sınava kesinlikle alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ALES SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR
  Gribe karşı 10 doğal savaşçı
Gribe karşı 10 doğal savaşçı