A24.com.tr » yaşam » Adnan Oktar'ın 2 numaralı adamı Tarkan Yavaş kimdir nereli kaç yaşında?

Adnan Oktar'ın 2 numaralı adamı Tarkan Yavaş kimdir nereli kaç yaşında?

Adnan Oktar'ın 2 numaralı adamı Tarkan Yavaş kimdir nereli kaç yaşında?

Suç örgütü lideri ve çok sayıda suçlamayla bu sabah İstanbul'da gözaltına alınan Adnan Oktar'ın 2 numaralı adamı Tarkan Yavaş operasyon anında kaçtı. Yavaş'ın çocuk istismarcısı olduğu ortaya çıktı.

Sabah saatlerinde Adnan Oktar ve 235 kişiye yapılan operasyonda Adnan Oktar'ın 2 numaralı ismi olan Tarkan Yavaş'ın operasyon sırasında kaçtığı öğrenildi. Tarkan Yavaş'ın çocuğa cinsel istismar dahil birçok suçtan arandığı ortaya çıktı.

KÜÇÜK YAŞTA KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL İSTİSMAR SUÇUNDAN ARANIYORDU

Bilim Araştırma Vakfı'nın eski Başkanı olan Tarkan Yavaş, küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismar, dolandırıcılık ve uluslararası ajanlık başta olmak üzere 20 suçtan aranıyor.

İLGİLİ HABER Adnan Oktar'ın eski kediciğinden olay paylaşım! (Ceylan Özgül kimdir?) Adnan Oktar'ın eski kediciğinden olay paylaşım! (Ceylan Özgül kimdir?)

SİLAHLI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Operasyon sırasında kaçan Tarkan Yavaş'ınEmniyet yetkililerinin verdiği bilgilere göre; Tarkan Yavaş'ın silahlı olduğu öğrenildi. 

VAKFINA KOMPLO KURULDUĞUNU İDDİA ETMİŞTİ

Adnan Oktar'a en yakın iki isimden olduğu söylenen Tarkan Yavaş 28 Haziran tarihli sosyal medya paylaşımında, vakfına komplo düzenlendiğini iddia etmişti.

YORUMLAR
  Bir döneme damgasını vuran ve o dönemin gençlerinin hafızalarından çıkmayan 21 güzel isim
Bir döneme damgasını vuran ve o dönemin gençlerinin hafızalarından çıkmayan 21 güzel isim

İlginizi çekebilecek diğer haberler