A24.com.tr » medya » 5 Aralık Çarşamba reyting sonuçları 2018 reyting tablosu Diriliş Ertuğrul

5 Aralık Çarşamba reyting sonuçları 2018 reyting tablosu Diriliş Ertuğrul

5 Aralık Çarşamba reyting sonuçları 2018 reyting tablosu Diriliş Ertuğrul

Ekranların en çok tercih edilenlen dizi ve programlarının belirlendiği reyting sonuçlarına göre dün akşam en çok hangi kanalın yapımı izlendi merak konusu. 5 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı?

Reyting sonuçlarına göre ekranların en çok izlenen yapımı her çarşamba olduğu gibi yine TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul oldu.

5 Aralık Çarşamba akşamı reyting sonuçları nasıl sonuçlandı? Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın yapımları arasında geçen muhteşem yarışta kazanan ve zirveye yerleşen yapım hangisi oldu? Hangi yapımlar düşüşte, hangileri yükselişte? Hangi yapımlar geçen haftaya oranla reytinglerini arttırabildi? İşte tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 33.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?
Karadeniz’e sığınan Tahir fırtınada kaybolur. Nefes, kaçırdığı tekneyle Tahir’in peşine düşer. Nefes Tahir’i bulabilecek mi yoksa Karadeniz sevdalarına mezar mı olacak?

Nazar, ailesini tercih edip Murat’a sırt çevirirken Murat ısrarcıdır. Körkütük sarhoş halde Nazar’ın kapısına dayanan Murat’a Nazar ne cevap verecek?

Tahir’den ayrı kalmaya dayanamayan Yiğit yataklara düşer. Tahir ve Nefes, Yiğit için seferber olurken Vedat ayrılık haberini almıştır. Nefes oğlu için çırpınırken, Vedat bu ayrılıktan nasıl faydalanacak?

Diriliş Ertuğrul 126.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?
İlbilge Hatun, handa babası Umur Bey’in öldürülmesinin ardından Ertuğrul’dan bunun hesabını sormuştu. Umuroğlu alpları ise, Ertuğrul’dan bunun cezasını kesmeye yeltendiklerinde, Ertuğrul onlara haddini bildirmişti. Gündüz, bu cinayetin üzerine kaldığını öğrenmiş ve üzerindeki kara lekeyi temizlemek için kaçmıştı. Dragos ise adamlarıyla birlikte zaferinin tadını çıkarmıştı. İlbilge, Ertuğrul ile konuşmasının ardından onun sözüne güvenmişti. Ancak Dragos’un yaptığı planla İlbilge, Ertuğrul’a olan güvenini kaybederek Gündüz’ün peşine düşerken, Ertuğrul da Kara Bela’nın tuzağına düşmüştü…

Ertuğrullar, Kara Bela’nın tuzağından kurtulabilecek mi? Gündüz’ün akıbeti ne olacak? Onu İlbilge’nin ellerinde nasıl bir son bekliyor? Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim tırmanacak mı? Ertuğrul ve İlbilge, Umur Bey’in gerçek katiline ulaşabilecek mi? Dragos’un yeni tuzakları ve buna karşın Ertuğrul’un hamleleri ne olacak? Evdokya’nın Tekfur Yannis’e götürdüğü kolyedeki sır ne? Ertuğrul, kim olduğunu bilmediği gizli düşman Dragos’tan ailesini ve obasını muhafaza edebilecek mi?

5 Aralık Çarşamba Reyting Sonuçları
Reyting sonuçları yarın sabah en geç 10:30’da analizlerle birlikte burada sizlerle olacak. Beklemede kalın..

TOTAL

AB

ABC1 

YORUMLAR
  Dünya benzeri yaşam koşullarına sahip iki gezegen keşfedildi
Dünya benzeri yaşam koşullarına sahip iki gezegen keşfedildi

İlginizi çekebilecek diğer haberler