A24.com.tr » eğitim » 2018 KPSS önlisans sonuçları açıklandı mı sonuçlar ne zaman açıklanacak

2018 KPSS önlisans sonuçları açıklandı mı sonuçlar ne zaman açıklanacak

2018 KPSS önlisans sonuçları açıklandı mı sonuçlar ne zaman açıklanacak

ÖSYM geçtiğimiz günlerde KPSS önlisans sınav sorularını ve cevaplarını yayınladı. Peki 2018 KPSS önlisans sonuçları ne zaman açıklanacak, tarihler belli oldu mu, işte son dakika durumu.

KPSS önlisans sonuçları için gözler ÖSYM'ye çevrildi. Peki 2018 KPSS önlisans sonuçları ne zaman açıklanacak, tarihler belli oldu mu, işte son dakika durumu.

7 Ekim'de gerçekleştirilen KPSS ortaöğretim sınavının ardından 4 Kasım Pazar günü KPSS önlisans sınavı gerçekleştirildi. KPSS sınavlarının ardından adaylar sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu.7 Ekim'de gerçekleştirilen KPSS ortaöğretim sınav sonuçları 8 Kasım'da sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden adaylara duyurulacak.

KPSS ÖNLİSANS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

4 Kasım Pazar günü gerçekleştirilen KPSS önlisans sınavının ardından dün akşam saatlerinde sınav soruları ve cevap anahtarları adaylarla paylaşıldı. Sınav sonuçları ise 29 Kasım'da sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden sorgulanabilecek.

YORUMLAR
  Mısırın faydaları
Mısırın faydaları