A24.com.tr » magazin » Tuvana Türkay komşularıyla mahkemelik oldu, Tuvana Türkay kimdir?

Tuvana Türkay komşularıyla mahkemelik oldu, Tuvana Türkay kimdir?

Tuvana Türkay komşularıyla mahkemelik oldu, Tuvana Türkay kimdir?

Deli Gönül isimli diziyle dikakt çeken güzel oyuncu Tuvana Türkay, İstanbul Şaşkınbakkal'daki evinde 'bitiremediği' tadilatı nedeniyle komşularıyla mahkemelik oldu.

Sözcü'de yer alan habere göre, FOX TV'de yayınlanan Deli Gönül'ün Fatmanur'u Tuvana Türkay, tadilay nedeniyle komşularıyla mahkemelik oldu.

Tuvana Türkay, İstanbul Şaşkınbakkal Noter Sokak'ta satın aldığı ev yüzünden zor günler yaşıyor. Türkay, evin tadilatını abartıp tüm daireyi değiştirmeye kalkınca komşularıyla mahkemelik oldu. Mahalleli ve apartman sakinleri aylardır bitmeyen gürültü yüzünden güzel oyuncudan davacı oldu.

Türkay'ın yeni komşuları, “Evi satın alıp tadilata başladıkları günden bu yana yaptıkları gürültü işkenceye dönüştü. Evin kolonlarını bile değiştirmeye çalışıyor. Uyarılarımızı dikkate almadığı için son çare olarak dava açmak zorunda kaldık” diyerek güzel oyuncuya ateş püskürdüler.
 

Tuvana Türkay kimdir?

Tuvana Türkay, Deli Gönül dizisiyle ekranlara döndü. Kara Para Aşk, Yer Gök Aşk ve Oyunbozan gibi dizilerin kadrosunda yer alan Tuvana Türkay, Deli Gönül dizisinde müzik öğretmeni Fatmanur’u canlandırıyor. Peki, son yılların popüler isimlerinden Tuvana Türkay kimdir?


Tuvana Türkay, 1990 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Güneş Koleji’ni bitirdikten sonra eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde sürdüren güzel oyuncu, ilk dizi deneyimini 2009’da yayınlanmaya başlayan Ayrılık dizisinde Kevok karakteriyle yaşadı. Büyük çıkışını ise 2011-2012 yıllarında ekrana gelen Yer Gök Aşk dizisindeki Bade Palalı karakteriyle yaşadı.Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirdi ve büyük beğeni kazandı.

YORUMLAR
  Kısmetse Olur'da hangi isimler elenecek?
Kısmetse Olur'da hangi isimler elenecek?