A24.com.tr » magazin » Murat Başoğlu'nun skandal ilişkideki videosu ortaya çıktı

Murat Başoğlu'nun skandal ilişkideki videosu ortaya çıktı

Murat Başoğlu'nun skandal ilişkideki videosu ortaya çıktı

Ağabeyinin kızı Burcu Kabadayı ile yaşadığı skandal aşk sonrası tepkilerin hedefi olan ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun, geçen yıl da gündeme gelen aşk iddiasıyla ilgili söylediği sözler ortaya çıktı.

Murat Başoğlu'nun teknede öpüşürken yakalandığı kadın, yeğeni Burcu Kabadayı çıktı. Kabadayı'nın eşi Selçuk Kabadayı boşanma davası açtı.

CANLI YAYINDA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Türkiye gündemine oturan skandalla ilgili detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Öz yeğeni ile teknede uygunsuz şekilde görüntülenen Murat Başoğlu, 2016 yılında Kanal D ekranlarında konuk olduğu programda hakkında çıkan haberlere tepki göstermişti.

"YAZDIKLARI KİŞİ BENİM ABİMİN KIZI"

O dönem Bebek'te sarışın bir kadınla görüntülenen Murat Başoğlu'nun yanındaki kadın, teknede birlikte görüntülendiği öz yeğeni Burcu Başoğlu'ydu. Magazin basınında "Gizemli sarışınla yasak aşk mı yaşıyor?" manşetleriyle haber olan ünlü sunucu, "Yazdıkları kişi benim abimin kızı, böyle bir şey var mı!" ifadelerine yer vermişti.

VİDEOSU YENİDEN GÜNDEMDE

Skandalın patlamasının ardından Murat Başoğlu'nun 2016 yılında konuk olduğu programda yeğeni hakkında söylediği sözler yeniden gündeme geldi.

YORUMLAR
  İşte dünyanın en seksi öğretmeni
İşte dünyanın en seksi öğretmeni